پارکت لمینت آرتا Arta

پارکت لمینت آرتا Arta :

پارکت لمینت آرتا  توسط گروه صنعتی آرتا و با نام تجاری آرتا کلیک تحت لیسانس کمپانی یونیلین بلژیک در اردبیل تولید می شود. تا اوایل سال ۹۷ یکه تاز نام پارکت ایرانی و تنها کارخانه تولیدی در ایران به نام پارکت آرتا بوده است . پارکت لیمنت آرتا دارای ضمانتنامه ۱۰ ساله برای مصرف خانگی و ضمانت نامه ۵ ساله برای مصرف تجاری می باشد.

این پارکت با تنوع رنگبندی بالا مناسب با سلیقه ایرانی طراحی شده و آماده ی عرضه در بازار محصولات دکوراسیون داخلی می باشد. درجه ساییدگی این پارکت در ابتدا ac3 بوده ولی با پیشرفت علم و ورود ماشین آلات پیشرفته تولید پارکت به ایران درجه کیفیت آن بهبود یافته و نزدیک به دوسال می باشد که با درجه ساییدگی ac4 در کارخانه تولید می شود . صخامت این برند ۸ میل می باشد و با توجه به قفل و کلیک یونیلینی که دارد بسیار مناسب برای محیط هایی می باشد که می خواهیم چندین بار جابه جایی انجام دهیم .

شرکت دکوراسیون داخلی گرین هوم با سابقه نمایندگی لمینت آرتا آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی ، مشاوره و فروش محصولات می باشد. جهت مشاهده حضوری و انتخابی راحت در محیطی آرام  با شماره ۸۸۵۲۶۳۱۴ – ۰۹۱۲۴۸۵۶۷۵۷ تماس بگیرید .

رنگبندی پارکت لمینت آرتا :