کاغذدیواری لیلاک LILAC

کاغذدیواری سالن پذیرایی از ارکان اصلی زیبایی منزل به شمار می آید. در ابتدای ورود، توجه بیشتری را  نسبت سایر فضاها به خود جلب می نماید. برای انتخاب کاغذدیواری سالن پذیرایی باید به نکات مهمی توجه داشت. برای مثال کاغذدیواری سالن پذیرایی جدا از طرح و رنگ و زیبایی باید با محیط هماهنگی داشته باشد. کاغذدیواری سالن پذیرایی را می توان با پارچه پرده و مبل هماهنگ نمود. تنوع طرح برای کاغذدیواری سالن پذیرایی بسیار زیاد می باشد. در اینجا قصد داریم تصاویر آلبوم کاغذدیواری لیلاک LILAC را برای شما به نمایش بگذاریم.

آلبوم کاغذدیواری لیلاک LILAC یک نمونه از مجموعه آلبومهای شرکت راشن می باشد. شرکت گرین هوم پخش این محصول را درخیابان سهروردی عهده دار می باشد. کاغذدیواری لیلاک LILAC  باگرماژ متناسب و جنس پی وی سی دارای طرح های لوکس و کلاسیک پذیرایی می باشد.

قابل ذکر است که آلبوم لیلاک قابل شستشو می باشد. متراژ هر رول کاغذدیواری لیلاک LILAC پنج مترمربع (عرض ۰٫۵۰ * طول ۱۰٫۵ ) است. آلبوم لیلاک با تنوع رنگی سبزآبی، یاسی و سرخابی و … می تواند گزینه ی مناسبی برای طراحان عاشق رنگ باشد. این آلبوم از جمله نمونه های پر فروش برای سالن پذیرایی و نشیمن بوده و مخاطبین بسیاری را جذب می نماید.

 تصاویر زیر جهت آشنایی شما مخاطبان عزیز با تنوع طرح و رنگهای این آلبوم قرار گرفته است. طرح های آلبوم لیلاک برگرفته شده از طراحی آلمانی در اصلاح German Design Wallpaper متناسب با سلیقه ی خاص ایرانی می باشد. از ویژگی های بسیار مهم آلبوم لیلاک نصب آسان و دوام بالای آن است. 

 

برای خرید حضوری و مشاهده  دقیق تر رنگبندی و کیفیت این آلبوم می توانید به آدرس شوروم شرکت گرین هوم که در قسمت تماس با ما سایت ذکر شده در طول زمان کاری این مجموعه مراجعه فرمایید.