کاغذدیواری پوکر POKER

کاغذدیواری پوکر از جمله نمونه های آبرنگی و اتاق خوابی بسیار پرطرفداری می باشد. تنوع طرح و رنگ در این آلبوم بسیار زیبا و خاص است. طراحی آن از ظرافت بخصوصی برخوردار می باشد. به طوریکه گویی شما با یک تابلو نقاشی روبرو می شوید. 

امروزه طرحهای مدرن بیشتر از طرحهای کلاسیک مورد توجه مخاطبان قرار میگیرد. به طوریکه برخی از افراد از طرحهای آبرنگی و مدرن را در سالن پذیرایی خود نیز استفاده می نمایند.

دلیل دیگر اینکه طرحهای مدرن بیشتر مورد پسند مخاطبان قرار میگیرد می تواند استفاده طراحان از رنگهای شاد در طراحی کاغذدیواریها باشد. استفاده رنگهای شاد در محیط باعث طراوت و شادابی افراد نیز می گردد. 

آلبوم کاغذدیواری پوکر یکی دیگر از نمونه های بسیار پرطرفدار و خاص شرکت والپر می باشد. متراژ هر رول کاغذدیواری پوکر POKER پنج متر مربع (عرض ۰٫۵۳ * طول ۱۰٫۰۰ )است. از جمله تنوع رنگبندی این آلبوم  بنفش، صورتی، قرمز،نارنجی، سبز، سبزابی و… می باشد. 

کاغذدیواری پوکر POKER با گرماژ متناسب از جنس پی وی سی بوده و قابلیت شست و شو دارد. طرح های آلبوم پوکر برگرفته شده از طراحی آلمانی در اصلاح German Design Wallpaper متناسب با سلیقه ی خاص ایرانی می باشد. 

 

برای خرید حضوری می توانید به آدرس شرکت گرین هوم که در قسمت تماس با ما ذکر شده مراجعه فرمایید. برای مشاهده دقیقتر رنگبندی و کیفیت آلبوم در طول زمان کاری ذکر شده در خدمت شما مخاطبان عزیز خواهیم بود.