کاغذدیواری گوبلین GOBELIN

اگر از طرح های یکنواخت کاغذدیواری خسته شده اید ! اگر دنبال کاغذدیواری ها با سبک های به روز و رنگ های طبیعی هستید ! اگر می خواهید خاص باشد و بهترین انتخاب را از کاغذدیواری داشته باشید ! پیشنهاد دکوراسیون داخلی گرین هوم به شما کاغذدیواری گوبلین GOBELIN می باشد. 

یکی از مهمترین وکاربردی ترین متریال های استفاده شده در طراحی دکوراسیون داخلی کاغذدیواری ها هستند . بنا به کیفیت ، جنس کاغذدیواری ، سبک طراحی و کشور سازنده قیمت های ان ها متفاوت است . کاغذدیواری گوبلین GOBELIN محصول کشور ایتالیا دارای طرح های خاص و به روز می باشد . طراحی این آلبوم به گونه است که بافت طبیعی پارچه درون آن دیده می شود و متناسب با سلیقه طراحان و مصرف کنندگان مشکل پسند می باشد . 

کاغذدیواری گوبلین GOBELIN دارای عرض یک متر می باشد که گزینه ای مناسب برای دیوار های با طول بلند است . تعدد رنگبندی در این آلبوم بسیار بالا بوده و قابل ست شدن با سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک می باشد . طرح های این آلبوم مناسب برای طراحی سالن های پذیرایی ، اتاق های مستر و لابی هتل ها و برج ها می باشد . 

برای مشاهده فیلم کامل این محصول اینجا را کلیک کنید . 

برای مشاهده حضوری آلبوم و انتخابی مناسب در محیطی آرام می توانید به شوروم دائمی شرکت دکوراسیون داخلی گرین هوم مراجعه فرمایید . جهت اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۴۸۵۶۷۵۷ و ۸۸۷۳۷۱۳۴ تماس حاصل فرمایید .