پارکت لمینت شیاردار V-GROOVE چیست ؟

آیا تا به حال نام پارکت های شیار دار را شنیده اید ؟ آیا میدانید مزایای آن نسبت به بقیه پارکت لمینت ها چیست ؟

شرکت دکوراسیون داخلی گرین هوم  در این زمینه شما را راهنمایی می کند :

پارکت لمینت شیاردار
پارکت های شیار دار با نام لاتین v-groove نسل جدید تکنولوژی ساخت پارکت لمینت می باشد که بیشتر در کشور های صاحب سبک و تولید کننده های با سابقه پارکت مانند آلمان و ترکیه تولید میشود . مزایای این نوع لمینت در برابر بقیه پارکت لمینت ها در این است که به دلیل شیار بین هر تایل در هنگام نصب ، عمر و کیفیت پارکت ها در برابر سرما و گرما که باعث انبساط و انقباض لمینت ها میشود بیشر شده و زیبایی و نمای خاصی به محیط اجرا شده می دهد .

پارکت لمینت شیاردار

همه ی ما می دانیم که کشیدن یک جسم سخت و سنگین مانند مبلمان ها ، کنسول ، تلویزیون و بقیه وسایل تزیینی منزل روی سنگ و سرامیک باعث ایجاد خط و خش و شکستگی آن ها می شود پس چه انتظاری از پارکت لمینت می رود که در برابر فشار و ضربه ۱۰۰ درصد محکم بوده و کیفیت خود را از دست ندهد ؟!!!

آیا میدانید یکی دیگر از مزایای پارکت لمینت شیاردار  v-groove  بر طرف کردن همین مشکل و بالا بردن سطح کیفیت و طول عمر پارکت لمینت ها میشود . لمینت های شیار دار به دلیل حداقل فاصله ایجاد شده بین کلیک های هر تایل باعث می شود فشار اعمال شده به آن رابشکند .  اگر شما جسمی سنگین را روی پارکت های شیار دار بکشید کلیک ها آسیبی ندیده و در هم نمی شکنند .

پارکت لمینت شیاردار
یکی از مشکلاتی که مصرف کننده ها در هنگام خرید پارکت لمینت های شیار دار دارند بحث تمیز کردن آن ها میباشد !
آیا واقعا مهندسان و طراحان صنعت ساخت پارکت ها به این موضوع فکر نکرده و راه حلی برای این مورد پیدا نکرده اند ؟
در رابطه با این مبحث لازم به ذکر است که فاصله و شیار ایجاد شده در بین تایل های پارکت کمتر از یک میل بوده و انباشته شدن گرد و خاک و تکه های ریز آشغال ها در آن در حد حداقل می باشد . چرا که در نصب سنگ و سرامیک هم ما شاهد اختلاف سطح بین هر تایل هستیم .