پارکت لمینت آرتا Arta

پارکت لمینت آرتا Arta

پارکت لمینت آرتا Arta، توسط گروه صنعتی آرتا و با نام تجاری آرتا کلیک تحت لیسانس کمپانی یونیلین بلژیک در اردبیل تولید می شود. تا اوایل سال ۹۷ یکه تاز نام پارکت ایرانی و تنها کارخانه تولیدی در ایران به نام پارکت آرتا بوده است .پارکت لمینت آرتا دارای ضمانتنامه ۱۰ ساله برای مصرف خانگی و ضمانت نامه ۵ ساله برای مصرف تجاری می باشد.

این پارکت لمینت آرتا Arta، با تنوع رنگبندی بالا مناسب با سلیقه ایرانی طراحی شده و آماده ی عرضه در بازار محصولات دکوراسیون داخلی می باشد. مقاومت سایشی پارکت لمینت آرتا در ابتدا ac3 بوده ولی با پیشرفت علم و ورود ماشین آلات پیشرفته تولید پارکت به ایران درجه کیفیت آن بهبود یافته و نزدیک به دوسال می باشد که با درجه ساییدگی ac4 در کارخانه تولید می شود . صخامت این برند ۸ میل می باشد و با توجه به قفل و کلیک یونیلینی که دارد بسیار مناسب برای محیط هایی می باشد که می خواهیم چندین بار جابه جایی انجام دهیم .

شرکت دکوراسیون داخلی گرین هوم با سابقه نمایندگی پارکت لمینت آرتا Arta آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی ، مشاوره و فروش محصولات می باشد. جهت مشاهده حضوری و انتخابی راحت در محیطی آرام  با شماره ۸۸۱۷۹۰۷۶-۸۸۷۳۷۱۳۴ – ۰۹۱۲۴۸۵۶۷۵۷ تماس بگیرید .

آدرس : شریعتی، نرسیده به سیدخندان، کوچه اشراقی، پلاک ۱۵، طبقه اول ،زنگ ۱۰۵، واحد ۵

برای مراجعه حضوری می توانید از ساعت ۹:۳۰َ- ۱۹ به آدرس شرکت گرین هوم مراجعه نمایید.

 

رنگبندی پارکت لمینت آرتا :