کاغذدیواری مگنیفیکا MAGNIFICA

کاغذدیواری مگنیفیکا MAGNIFICA

کاغذدیواری مگنیفیکا MAGNIFICA دارای طرح ها و رنگ های کلاسیک آرامش بخش و دلنشین است که به راحتی می توان آن را با وسایل منزل هماهنگ کرد. این گونه از کاغذدیواریها دارای قابلیت شستشو و مقاوم در برابر نور آفتاب بوده و دارای گرماژ و کیفیت بالایی هستند. رنگهای صورتی ، بژ، یاسی و طلایی در آلبوم کاغذدیواری مگنیفیکا MAGNIFICA تمام جنبه های زیبایی این مجموعه را به نمایش می گذارد.

از مدل های کاغذدیواری مگنیفیکا می توانید برای تمامی فضاها استفاده کنید. به علاوه بعضی از طرح های آلبوم مگنیفیکا مانند طرحهای ساده و راه راه برای محیطهای اداری و دفاتر نیز استفاده می گردد.

مجموعه بی نظیر و خاص مگنیفیکا توسط کارخانه زامبایتی ایتالیا گردآوری شده و به تولید رسیده است . این محصول از مجموعه آلبومهای شرکت پالاز می باشد که شرکت گرین هوم پخش آن را در خیابان سهروردی عهده دار است. کاغذدیواری مگنیفیکا با طرحهای لوکس و کلاسیک برجسته ی خود زیبایی خاص و تجملگرایانه ای را به فضای شما می دهد. بی تردید این مجموعه یکی از برترین و جدیدترین مجموعه کاغذدیواری ها می باشد.

جنس آلبوم کاغذدیواری مگنیفیکا وینیل است ، که قابلیت شست و شوی بسیار بالایی دارد. این آلبوم دارای بافت برجسته بوده و حس چرم و ساتن را به مخاطب القا مینماید. همچنین در بعضی از طرحهای این آلبوم اکلیل به کار برده که که زیبایی و جلوه آن را چند برابر می کند. آلبوم مگنیفیکا از برند مورلا می باشد. متراژ هر رول کاغذدیواری مگنیفیکا ۷ مترمربع (عرض ۰٫۷۰ سانتیمتر* طول ۱۰ متر) است.

این آلبوم با طرح های متفاوت و خاص جزو جدیدترین مدلهای پیشنهاد شده طراحان دکوراسیون داخلی می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۷۳۷۱۳۴ -۸۸۱۷۹۰۷۶ -۰۹۱۲۴۸۵۶۷۵۷  شرکت گرین هوم تماس حاصل فرمایید.