پارکت لمینت, دسته‌بندی نشده

چگونه پارکت لمینت با کیفیت خریداری کنیم؟

چگونه پارکت لمینت با کیفیت خریداری کنیم؟

چگونه پارکت لمینت با کیفیت خریداری کنیم؟

نصب پارکت لمینت در ساختمان های اداری و مسکونی رایج شده است. انتخاب پارکت لمینت با کیفیت از جمله مشکلات هنگام اجرا است. همه برند های موجود در بازار، کیفیت یکسانی نخواهند داشت. از طرفی سخت ترین کار در دکوراسیون داخلی، انتخاب همین کف پوش لمینیت است. کف پوش لمینیت جلوه زیادی به دکوراتیو خواهد داد. پس عنصر مهمی در منازل و اداره جات به حساب می آید. کف پوش مدرن، همین پارکت لمینت است که بسیار رایج شده است. تمامی خریداران نسبت به کیفیت حساس شده‌اند. به همین دلیل میخواهد بهترین پارکت لمینت خریداری کنند.

 

توضیحاتی در مورد این محصول

خصوصیات ظاهری کف پوش به تنهایی ملاک خرید نیست. در برخورد اول، طرح، رنگ و شکل ظاهری پارکت لمینت نگاه هر بیننده ای را به خود جلب میکند. اما فراموش نکنید که، ظاهر زیبا و جذاب، هرگز نشان دهنده مرغوبیت کالا نیست. استاندارد های مختلفی وجود دارد تا برندی با کیفیت به بازار عرضه کرد. این برند ها توسط شرکت های معتبر تولید میشود. این شرکت ها برای هر بخش لمینت متفاوت تولید میکنند. پس مهم است که پارکت لمینت در کجا استفاده خواهد شد. پس متناسب با میزان تردد و کاربری کف پوش را تهیه کنید.

 

پارکت لمینت با کیفیت با کلیک مناسب

بارز ترین مسئله تولید پارکت لمینت در ابعاد مختلف است. عرض تایل ها به طور معمول حدود ۱۴ تا ۲۵ سانتیمتر است. طول هر تایل اندازه ای بین ۱۲۰ تا ۱۴۰ سانتیمتر خواهد داشت. بسیاری از تایل های عرضه شده به بازار، مستطیل شکل هستند. برای نصب پارکت لمینت از چسب و یا ماده دیگری استفاده نمیکنند. پس تایل ها به یکدیگر کلیک میشوند.
به طوری که در هر ورق از پارکت لمینت، شیارها و بیرون زدگی هایی دیده می شود. این شیار و بیرون زدگی در هر ۴ طرف مشاهده میشود. پست و چف پارکت لمینت از طریق درگیر شدن با شیارها و بیرون زدگی است. این بیرون زدگی و شیارها نباید اندازه بسیار کوچک، یا بسیار بزرگ داشته باشند. کلیک های کوچک نشان دهنده ضعف در پارکت لمینت با کیفیت است. کلیک های بزرگ نیز موقع نصب مشکل ایجاد می کنند.

 

بهترین های این محصول

 

1.پارکت لیمنت پرگو Pergo

کمپانی پرگو تولید کننده مرغوب ترین نوع کفپوش های لمینت است. ارزان نیستند اما محصولات این کمپانی تخصص چندین ساله در طراحی و تولید دارند.

 

2.پارکت لمینت Quick Step

باید گفت که پارکت لمینت های کوئیک از لحاظ همگام بودن با مد روز همراه است. از لحاظ کیفیت تخته نیز همیشه پیشتاز است و سرتر از سایر رقبا میباشد.

 

3.پارکت لمینت های BerryAlloc

این کمپانی را میتوان به عنوان یکی از بهترین مارک های پارکت لمینت شناخت. محصولات این کمپانی ظاهری بینهایت طبیعی و شبیه به پارکت های چوبی دارند.

 

4.محصولات آلمان Classen

پارکت های کلاسن در کشور آلمان تولید شده است. آنها را میتوان پارکت لمینت با کیفیت موجود در ایران شناخت.

 

5.پارکت های Vario

برند واریو از محصولات با کیفیت در ایران محسوب میشود. که با قیمتی متعادل و ۱۰ سال گارانتی نصب ارائه میگردد.

 

6.پارکت های Royal Floor

در انتهای لیست یک برند چینی معرفی میکنیم. لمینت های رویال فلور با کیفیت مطلوب و قیمتی مناسب اند. با ۱۰ سال گارانتی نصب انتخاب مناسبی جهت کف پوش هستند.

 

سخن پایانی

برند های مختلفی در بازار وجود دارد که کف پوش لمینت با کیفیت تولید میکنند. از این برند های برتر میتوان به ایران نیز اشاره کرد. ناگفته نماند که به برند های خارجی نیز میتوان اشاره کرد. برندهای ویتالیتی، وینئو و وی پارکت از برند های پارکت از نوع وارداتی هستند. از انواع بهترین پارکت لمینت ایرانی موجود در بازار، که در زمینه برندهای لمینت فعال هستند. برندهای یونیک، ایمپریال و آرتا است. از برندهای برتر لمینت که در بازار موجود و کیفیت مناسبی دارند. برندهای ترکیه ایی هایکا، آیپیا است. کشور آلمان از تولید کنندگان برندهای برتر لمینت مانند برندهای وینیئو و وی پارکت میباشد.

شما میتوانید برای خرید این کف پوش لمینیت با مشاوران گرین هوم در تماس باشید