پارکت لمینت فرمیکا Formica

پارکت فرمیکا Formica

پارکت فرمیکا Formica  با تکنولوژی ساخت ترکیه از دیگر پارکت های ساخت داخل می باشدکه با وجود قدمت کم در بازار مخاطب های زیادی دارد. این پارکت با رنگبندی متنوع بافت چوب مطابق با سلیقه ایرانی تولید شده است .

کیفیت این محصول در مقایسه با برند ترکیه ای مشابه بسیار مقرون به صرفه بوده وبا موجودی کامل آماده ی فروش برای مصرف کنندگان و همکاران می باشد. درجه ساییدگی پارکت فرمیکا AC4 واقعی می باشد که تحت لیسانس و قوانین ترکیه تایید شده است . ضخامت این پارکت ۸ میل است و آماده اجرا برای مصارف خانگی و تجاری می باشد.

مقاومت پوشش های کف در مقایسه با هم بسیار متفاوت می باشد . سنجیدن مقاومت در برابر سایش کلاس سایش نام گذاری شده است . کلاس سایش تعیین کننده نوع مصرف لمینیت است. به طور مثال ، کلاس ۳۲بیانگر مصرف تجاری و سایش به صورت متوسط و کلاس ۳۳ نشان دهنده سایش کم برای مصارف تجاری سنگین است. داشتن کلاس ۳۲ برای پارکت لمینت فرمیکا یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. 

شرکت دکوراسیون داخلی گرین هوم شما عزیزان را برای مشاهده حضوری رنگبندی پارکت فرمیکا به شوروم دائمی خود دعوت میکند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.