لمینت ایزوفام ISOFAM 

امروزه لمینت ایزوفام ISOFAM جزو اولین و برترین برندهای ایرانی محسوب می گردد. از ویژگیهای بازر این لمینت می توان مقاومت بسیار بالا در مقابل نفوذ آب را نام برد. لمینت ایزوفام ISOFAM بدلیل طراحی خاص زبانه ها، پس از اتصال، درون یکدیگر قفل شده و نیازی به هیچگونه چسب جهت نگهداری ندارد. این محصول با توجه به جنس کالا و همچنین اسفاده از فوم مخصوص در زیر پارکت، عایق حرارتی و صوتی می باشد.

از دیگر ویژگیهای لمینت ایزوفام ISOFAM مقاومت بالای آن در برابر اجسام نوک تیز و عدم خش پذیری آن می باشد. این محصول به دلیل نوع روکش و لایه یپوشش نگهدارنده نیازی به پرداخت، پولیش و واکس نخواهد داشت. به دلیل چگالی بسیار بالا و لایه های مختلف آن، از نفوذ حشرات و موریانه جلوگیری خواهد شد. از لحاظ اقتصادی نیز در رقابت با دیگر مصالح ساختمانی (مانند : سنگ و سرامیک) بسیار مقرون به صرفه می باشد. مقاومت در برابر حرارت (مانند:آتش سیگار) و ضربه از دیگر ویژگیهای این محصول می باشد. و همچنین ثبات رنگ لمینت ایزوفام ISOFAM در اثر مرور زمان و تابش نور خورشید از محاسن این محصول به شمار می آید. 

مشخصات فنی لمینت ایزوفام :

(عرض ۱۹Cm * طول ۱۲۹Cm ) و ضخامت ۸Mm  

تعداد تایل در هر بسته ۸ عدد و متراژ هر بسته ۱/۹۶۰۸   

جنس مغزی : HDF کاستامانو   

جنس کاغذ روکش : Lamigraf اسپانیا  

مقاومت سایشی یا AC : مناسب برای محیط های مسکونی و اداری کم تردد یا AC4 

مهم ترین شاخصه محصول : قرارگیری در گروه E1 و عدم انتشار گاز فرمالدئید

برای خرید حضوری می توانید به آدرس شرکت گرین هوم که در قسمت تماس با ما ذکر شده مراجعه فرمایید. برای مشاهده دقیقتر رنگبندی و کیفیت آلبوم در طول زمان کاری ذکر شده در خدمت شما مخاطبان عزیز خواهیم بود.