لمینت گرین هوم GREEN HOME

یکی از انواع کفپوشی که می توانید برای پوشش سطح کف در نظر بگیرید، لمینت گرین هوم GREEN HOME است. که توسط شرکت گرین هوم با کیفیت بسیار بالا در بازار عرضه می شود. لمینت گرین هوم GREEN HOME، در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می شود. بعضی از آنها به صورت مات و بعضی دیگر به صورت براق هستند.

بهتر است بدانید که هر کدام از انواع کفپوش، با توجه به مزایا و معایبی که دارند برای پوشش نوعی از کاربری محیط مناسب هستند.بنابراین انتخاب یک نوع خاص برای استفاده در پوشش کف تمامی مکانها، تصمیم چندان درستی به نظر نمی رسد.

لمینت گرین هوم GREEN HOME محصول مشترک دو کشور چین و آلمان است. که در دو سری مات و براق در رنگبندی متنوع و زیبا با کیفیت بالا و نصب آسان می باشد. سری براق لمینتهای گرین هوم جزو محبوبترین سری ها در بین لمینتهای چینی موجود در بازار به حساب می آید.

از مهمترین ویژگیهای پارکت لمینت گرین هوم میتوان به نظافت آسان و مقاومت در برابر لکه و کثیفی اشاره نمود.

مقاومت در برابر سایش، فشار و ضربه، سازگار بودن با محیط زیست این برند لمینت را تبدیل به یکی از پرفروش ترین پارکت لمینتهای مورده استفاده در منازل و پروژه های ساختمانی کرده است. پارکت خانه یکی از عناصر مهم در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه است.

به همین خاطر، یک انتخاب درست برای تهیه کفپوش، می تواند در تغییر دکوراسیون منزلتان نقش بسزایی داشته باشد.

شرکت گرین هوم می تواند با سابقه ی چندین ساله در زمینه تولید و عرضه پارکت گرین هوم، شما را در این انتخاب به خوبی یاری دهد.

برای خرید حضوری می توانید به آدرس شرکت گرین هوم که در قسمت تماس با ما ذکر شده مراجعه فرمایید.

برای مشاهده دقیقتر رنگبندی و کیفیت آلبوم در طول زمان کاری ذکر شده در خدمت شما مخاطبان عزیز خواهیم بود.

مشخصات فنی :

  • طول تایل: ۱۲۱٫۲ سانتیمتر
  • عرض تایل: ۱۹٫۵ سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: ۸ میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: ۱٫۹۱ متر مربع
  • استاندارد: AC3
  • کشور سازنده: آلمان