کاغذدیواری لیلیوم LILIUM

کاغذدیواری سالن پذیرایی از ارکان اصلی زیبایی منزل به شمار می آید. در ابتدای ورود، توجه بیشتری را  نسبت سایر فضاها به خود جلب می نماید. برای انتخاب کاغذدیواری سالن پذیرایی باید به نکات مهمی توجه داشت. برای مثال کاغذدیواری سالن پذیرایی جدا از طرح و رنگ و زیبایی باید با محیط هماهنگی داشته باشد. کاغذدیواری سالن پذیرایی را می توان با پارچه پرده و مبل هماهنگ نمود. تنوع طرح برای کاغذدیواری سالن پذیرایی بسیار زیاد می باشد. در اینجا قصد داریم تصاویر آلبوم کاغذدیواری لیلیوم LILIUM  را برای شما به نمایش بگذاریم.

آلبوم کاغذدیواری لیلیوم LILIUM یک نمونه از مجموعه آلبومهای شرکت راشن می باشد. شرکت گرین هوم پخش این محصول را درخیابان سهروردی عهده دار می باشد. کاغذدیواری لیلیوم LILIUM  باگرماژ متناسب و جنس پی وی سی دارای طرح های لوکس و کلاسیک پذیرایی می باشد.

قابل ذکر است که آلبوم لیلیوم قابل شستشو می باشد. متراژ هر رول کاغذدیواری لیلیوم ۵ مترمربع (عرض ۰٫۵۰ * طول ۱۰٫۵ ) است. آلبوم لیلیوم با تنوع رنگی سبزآبی، یاسی و سرخابی و … می تواند گزینه ی مناسبی برای طراحان عاشق رنگ باشد. این آلبوم از جمله نمونه های پر فروش برای سالن پذیرایی و نشیمن بوده و مخاطبین بسیاری را جذب می نماید.

 تصاویر زیر جهت آشنایی شما مخاطبان عزیز با تنوع طرح و رنگهای این آلبوم قرار گرفته است. طرح های آلبوم لیلیوم برگرفته شده از طراحی آلمانی در اصلاح German Design Wallpaper متناسب با سلیقه ی خاص ایرانی می باشد. از ویژگی های بسیار مهم آلبوم لیلیوم نصب آسان و دوام بالای آن است. 

 

برای خرید حضوری و مشاهده  دقیق تر رنگبندی و کیفیت این آلبوم می توانید به آدرس شوروم شرکت گرین هوم که در قسمت تماس با ما سایت ذکر شده در طول زمان کاری این مجموعه مراجعه فرمایید.