کاغذدیواری هیپ هاپHIPHOP

امروزه افراد برای زیبا سازی فضای اتاق کودک و نوجوان خود اهمیت بیشتری قائل می شوند. در چند سال اخیر تنوع طرحی کاغذدیواری برای رده سنی کودک و نوجوان پیشرفت چشمگیری داشته است. کاغذدیواری اتاق کودک و نوجوان باید باتوجه به روحیات شخص مورد نظر انتخاب گردد. به دلیل اینکه کودکان اغلب اوقات  را در اتاق خود میگذرانند. در نتیجه با انتخاب طرح مورد علاقه کودک خود فضای دلچسب و آرام و امنی را ایجاد نمایید. یکی از نمونه های پر طرفدار و خاص این رده ی سنی کاغذدیواری هیپ هاپHIPHOP می باشد.

 

کاغذدیواری هیپ هاپHIPHOP یک نمونه از مجموعه آلبومهای شرکت راشن می باشد. شرکت گرین هوم پخش این محصول را در خیابان سهروردی عهده دار می باشد. آلبوم کاغذدیواری هیپ هاپ با گرماژ متناسب از جنس پی وی سی بوده و قابلیت شست و شو دارد. قابل ذکر است که این محصول دارای تنوع طرحی بسیار خوبی بوده و بسیار مورد توجه مخاطبان این رده ی سنی می باشد.  از جمله طرحهای هیپ هاپ، راک و روزنامه ای برای نوجوانان  و طرحهای شخصیتهای کارتنی اسپایدرمن، مک کوئین، باب اسفنجی، سیندرلا کیتی ،آناو السا و مینیون برای کودکان را دارا می باشد.

 

متراژ هر رول کاغذدیواری هیپ هاپHIPHOP پنج مترمربع (عرض ۰٫۵۳ * طول ۱۰) است . از ویژگی های بسیار مهم آلبوم هیپ هاپ نصب آسان و دوام بالای آن است. بخصوص اینکه امکان کثیف شدن و آسیب دیدن کاغذدیواری اتاق کودک و نوجوان بیشتر از فضاهای دیگر می باشد. تصاویر زیر جهت آشنایی شما مخاطبان عزیز با تنوع طرح و رنگهای این آلبوم قرار گرفته است. 

برای خرید حضوری می توانید به آدرس شرکت گرین هوم که در قسمت تماس با ما ذکر شده مراجعه فرمایید. برای مشاهده دقیقتر رنگبندی و کیفیت آلبوم در طول زمان کاری ذکر شده در خدمت شما مخاطبان عزیز خواهیم بود.