کاغذ دیواری لندن London

در علم طراحی داخلی یکی از مهم ترین متریال هایی که منجر به تغییر زیاد و در نتیحه رسیدن به خواست مشتری می شود ، استفاده از پوشش های دیواری مناسب می باشد . از پرفروش ترین و پر مخاطب ترین آن ها کاغذهای دیواری در طرح ها و سبک های مختلف است . با توجه به انتخاب درست از طرح و رنگبندی مناسب فضای مورد نظر می توانید طراحی منزل یا محیط کار خود را به بهترین نحو انجام دهید . کاغذ دیواری لندن London یکی از برند هایی است که با توجه به قیمت پایین آن می تواند انتخاب مقرون به صرفه ای باشد .

کاغذ دیواری لندن از برند superfresco  محصول شرکت پالاز می باشد . این کاغذ تولید کشور انگلستان با جنس نان وون تزریق فوم است .این آلبوم بنا به کیفیت و طراحی سبک مدرنش مخاطب خاص و فروش بالایی داشته اما متاسفانه با ممنوعیت ورود کاغذ به ایران  این محصول شارژ مجدد نشد .

به همین دلیل کاغذ های موجود با قیمت تخفیف خورده استثنایی توسط شرکت دکوراسیون داخلی گرین هوم عرضه می شود . طراحان و مصرف کنندگان عزیز برای مشاهده ی حضوری و ترکییب رنگبندی می توانید به شوروم دائمی گرین هوم مراجعه فرمایید . جهت اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۴۸۵۶۷۵۷ و ۰۲۱۸۸۵۲۶۳۱۴ تماس حاصل فرمایید .