کاغذدیواری اسپلندیدا SPLENDIDA

کاغذدیواری اسپلندیدا SPLENDIDA دارای طرح ها و رنگ های کلاسیک آرامش بخش و دلنشین است که به راحتی می توان آن را با وسایل منزل هماهنگ کرد. این گونه از کاغذدیواریها دارای قابلیت شستشو و مقاوم در برابر نور آفتاب بوده و دارای گرماژ و کیفیت بالایی هستند. رنگهای صورتی ، بژ، یاسی و طلایی در آلبوم کاغذدیواری اسپلندیدا SPLENDIDA تمام جنبه های زیبایی این مجموعه را به نمایش می گذارد.

از مدل های کاغذدیواری اسپلندیدا SPLENDIDA می توانید برای تمامی فضاها استفاده کنید. به علاوه بعضی از طرح های آلبوم اسپلندیدا مانند طرحهای ساده و راه راه برای محیطهای اداری و دفاتر نیز استفاده می گردد.

مجموعه بی نظیر و خاص اسپلندیدا توسط کارخانه زامبایتی ایتالیا گردآوری شده و به تولید رسیده است . این محصول از مجموعه آلبومهای شرکت پالاز می باشد که شرکت گرین هوم پخش آن را در خیابان سهروردی عهده دار است. کاغذدیواری اسپلندیدا SPLENDIDA با طرحهای لوکس و کلاسیک برجسته ی خود زیبایی خاص و تجملگرایانه ای را به فضای شما می دهد. بی تردید این مجموعه یکی از برترین و جدیدترین مجموعه کاغذدیواری ها می باشد.

جنس آلبوم کاغذدیواری اسپلندیدا وینیل است ، که قابلیت شست و شوی بسیار بالایی دارد. این آلبوم دارای بافت برجسته بوده و حس چرم و ساتن را به مخاطب القا مینماید. همچنین در بعضی از طرحهای این آلبوم اکلیل به کار برده که که زیبایی و جلوه آن را چند برابر می کند. آلبوم اسپلندیدا از برند مورلا می باشد. متراژ هر رول کاغذدیواری اسپلندیدا ۷ مترمربع (عرض ۰٫۷۰ سانتیمتر* طول ۱۰ متر) است.

برای خرید حضوری می توانید به آدرس شرکت گرین هوم که در قسمت تماس با ما ذکر شده مراجعه فرمایید. برای مشاهده دقیقتر رنگبندی و کیفیت آلبوم در طول زمان کاری ذکر شده در خدمت شما مخاطبان عزیز خواهیم بود.