کاغذدیواری فرانسه FRANCE

کاغذدیواری فرانسه FRANCE دارای رنگهای بسیار ملایم و لطیفی بوده و برای فضای اتاق خواب بسیار مناسب می باشد. آلبوم کاغذدیواری فرانسه یک نمونه دیگراز مجموعه آلبومهای شرکت پالاز بوده و شرکت گرین هوم پخش این محصول را در خیابان سهروردی عهده دار است. در اینجا چندین نمونه از طرحهای زیبای آلبوم فرانسه را برای شما مخاطبان گرامی به نمایش میگذاریم.                        

امروزه طرحهای مدرن بیشتر از کلاسیک مورد توجه مخاطبان قرار میگیرد. برخی از افراد از طرح های آبرنگی و مدرن را در سالن پذیرایی خود نیز استفاده می نمایند. دلیل دیگر اینکه طرحهای مدرن بیشتر مورد پسند مخاطبان قرار میگیرد می تواند استفاده طراحان از رنگهای شاد در طراحی کاغذدیواریها باشد. رنگهای شاد در محیط باعث طراوت و شادابی افراد نیز می گردد. بنابراین از نظر روانشناسی هم طرحهای ساده و مدرن در روحیه ی افراد تأثیر بهتری می گذارد.

 

در آلبوم کاغذدیواری فرانسه FRANCE مجموعه ای از طرحهای مدرن و کلاسیک خاص آبرنگی گردآورده شده است. متراژ هر رول کاغذدیواری فرانسه پنج متر مربع (عرض ۰٫۵۳ * طول ۱۰٫۰۰ )است. رنگبندی کاغذدیواری فرانسه FRANCE،  بنفش، صورتی، زرد، سبز، سبزابی و… می باشد. کاغذدیواری فرانسه با گرماژ متناسب از جنس پی وی سی بوده و قابلیت شست و شو دارد. طرح های آلبوم فرانسه متناسب با سلیقه ی خاص ایرانی می باشد. از ویژگیهای بسیار مهم آلبوم نصب آسان و دوام بالای آن است.                        

 برای خرید حضوری می توانید به آدرس شرکت گرین هوم مراجعه فرمایید. برای مشاهده دقیقتر رنگبندی و کیفیت آلبوم در خدمت شما مخاطبان عزیز خواهیم بود.