کاغذدیواری مجستیک MAJESTIC

کاغذدیواری مجستیک MAJESTIC دارای طرحهای بسیار شادو زیبای کلاسیک و مدرن فانتزی میباشد. این آلبوم دارای بافت فومی و برجسته بوده و قابلیت شست و شو دارد. کاغذدیواری مجستیک یکی ازمجموعه آلبومهای برند سوپرفرسکو (Super feresco) یک برندانگلیسی میباشد. این آلبوم دارای تنوع طرح و رنگهای بسیار شادی است. در اینجا چند نمونه از طرح های آلبوم مجستیک را برای شما به نمایش می گذاریم. 

کاغذدیواری مجستیک MAJESTIC یکی از مجموعه آلبومهای وارد شده توسط شرکت پالاز می باشد. شرکت گرین هوم پخش این آلبوم را در خیابان سهروردی عهده دار است. متراژ هر رول کاغذدیواری مجستیک ۵ متر مربع (عرض ۰٫۵۳ * طول ۱۰٫۰۰) می باشد. این آلبوم از رنگهای مشکی، قرمز، سرخابی، طوسی، سبز و آبی فیروزه ای و… تشکیل شده است. طرح های آلبوم مجستیک متناسب با سلیقه ی خاص ایرانی می باشد. از ویژگیهای بسیار مهم آلبوم نصب آسان و دوام بالای آن است.

این آلبوم دارای گلهای داماسک با رنگهای فانتزی و شاد، مناسب برای اتاق نوجوان است. برخی از رنگهای ملایمتر برای سالن پذیرایی قابل استفاده می باشد. تنوع طرح گلها در این آلبوم زیاد است. به طوریکه مخاطب برای انتخاب گزینه های زیادی می تواند داشته باشد. این آلبوم از پرطرفدار ترین نمونه های کاغذدیواری روز می باشد.

  برای خرید حضوری می توانید به آدرس شرکت گرین هوم مراجعه فرمایید. برای مشاهده دقیقتر رنگبندی و کیفیت آلبوم در خدمت شما مخاطبان عزیز خواهیم بود.