کاغذدیواری کنتسا CONTESSA

کاغذدیواری سالن پذیرایی از ارکان اصلی زیبایی منزل به شمار می آید.

در ابتدای ورود، توجه بیشتری را  نسبت سایر فضاها به خود جلب می نماید.

برای انتخاب کاغذدیواری سالن پذیرایی باید به نکات مهمی توجه داشت.

برای مثال کاغذدیواری سالن پذیرایی جدا از طرح و رنگ و زیبایی باید با محیط هماهنگی داشته باشد.

کاغذدیواری سالن پذیرایی را می توان با پارچه پرده و مبل هماهنگ نمود.

تنوع طرح برای کاغذدیواری سالن پذیرایی بسیار زیاد می باشد.

در اینجا قصد داریم تصاویر آلبوم کاغذدیواری کنتسا CONTESSA را برای شما به نمایش بگذاریم.

آلبوم کاغذدیواری کنتسا CONTESSA یک نمونه از مجموعه آلبومهای شرکت پالاز می باشد. شرکت گرین هوم پخش این محصول را درخیابان سهروردی عهده دار می باشد. کاغذدیواری ویکتور باگرماژ متناسب و جنس PVC دارای طرح های لوکس و کلاسیک پذیرایی می باشد.آلبوم کنتسا با تنوع رنگی بالای خود میتواند گزینه مناسبی برای طراحان عاشق رنگ باشد. این آلبوم از جمله نمونه های پر فروش برای سالن پذیرایی و نشیمن بوده و مخاطبین بسیاری را جذب می نماید. تنوع رنگی کاغذدیواری کنتسا شامل رنگهای زرشکی، طلایی، بژ، سبزابی و … می باشد.

قابل ذکر است که آلبوم کنتسا قابل شستشو و محصول کشور کره می باشد. متراژ هر رولکاغذدیواری کنتسا CONTESSA پنج مترمربع (عرض ۰٫۵۰ * طول ۱۰٫۵ ) است.  تصاویر زیر جهت آشنایی شما مخاطبان عزیز با تنوع طرح و رنگهای این آلبوم قرار گرفته است. طرح های آلبوم کنتسا متناسب با سلیقه ی خاص ایرانی می باشد. از ویژگی های بسیار مهم آلبوم کنتسا نصب آسان و دوام بالای آن است. 

 

برای خرید حضوری و مشاهده  دقیق تر رنگبندی و کیفیت این آلبوم می توانید به آدرس شوروم شرکت گرین هوم  مراجعه فرمایید. آدرس : شریعتی ، نرسیده به سیدخندان، کوچه اشراقی، پلاک ۱۵، طبقه اول، واحد ۱۰۵ 

شماره تماس: ۸۸۱۷۹۰۷۶-۸۸۷۳۷۱۳۴-۰۹۱۲۴۸۵۶۷۵۷