کاغذدیواری ویکتور VICTOR

کاغذدیواری سالن پذیرایی از ارکان اصلی زیبایی منزل به شمار می آید.

در ابتدای ورود، توجه بیشتری را  نسبت سایر فضاها به خود جلب می نماید.

برای انتخاب کاغذدیواری سالن پذیرایی باید به نکات مهمی توجه داشت.

برای مثال کاغذدیواری سالن پذیرایی جدا از طرح و رنگ و زیبایی باید با محیط هماهنگی داشته باشد.

کاغذدیواری سالن پذیرایی را می توان با پارچه پرده و مبل هماهنگ نمود.

تنوع طرح برای کاغذدیواری سالن پذیرایی بسیار زیاد می باشد.

در اینجا قصد داریم تصاویر آلبوم کاغذدیواری ویکتور VICTOR را برای شما به نمایش بگذاریم.

آلبوم کاغذدیواری ویکتور VICTOR یک نمونه از مجموعه آلبومهای شرکت پالاز می باشد. شرکت گرین هوم پخش این محصول را درخیابان سهروردی عهده دار می باشد. کاغذدیواری ویکتور باگرماژ متناسب و جنس PVC دارای طرح های لوکس و کلاسیک پذیرایی می باشد.آلبوم ویکتور با تنوع رنگی بالای خود میتواند گزینه مناسبی برای طراحان عاشق رنگ باشد. این آلبوم از جمله نمونه های پر فروش برای سالن پذیرایی و نشیمن بوده و مخاطبین بسیاری را جذب می نماید. تنوع رنگی کاغذدیواری ویکتور شامل رنگهای زرشکی، طلایی، بژ، سبزابی و … می باشد.

قابل ذکر است که آلبوم ویکتور قابل شستشو می باشد. متراژ هر رول کاغذدیواری ویکتور VICTOR پنج مترمربع (عرض ۰٫۵۰ * طول ۱۰٫۵ ) است.  تصاویر زیر جهت آشنایی شما مخاطبان عزیز با تنوع طرح و رنگهای این آلبوم قرار گرفته است. طرح های آلبوم ویکتور متناسب با سلیقه ی خاص ایرانی می باشد. از ویژگی های بسیار مهم آلبوم ویکتور نصب آسان و دوام بالای آن است. 

 

برای خرید حضوری و مشاهده  دقیق تر رنگبندی و کیفیت این آلبوم می توانید به آدرس شوروم شرکت گرین هوم  مراجعه فرمایید. آدرس : شریعتی ، نرسیده به سیدخندان، کوچه اشراقی، پلاک ۱۵، طبقه اول، واحد ۱۰۵ 

شماره تماس: ۸۸۱۷۹۰۷۶-۸۸۷۳۷۱۳۴-۰۹۱۲۴۸۵۶۷۵۷