کاغذدیواری جیسون JASON

کاغذدیواری سالن پذیرایی از ارکان اصلی زیبایی منزل به شمار می آید. در ابتدای ورود،توجه بیشتری را  نسبت سایر فضاها به خود جلب می نماید. برای انتخاب کاغذدیواری سالن پذیرایی باید به نکات مهمی توجه داشت. برای مثال کاغذدیواری سالن پذیرایی جدا از طرح و رنگ و زیبایی باید با محیط هماهنگی داشته باشد. کاغذدیواری سالن پذیرایی را میتوان با پارچه پرده و مبل هماهنگ نمود.

تنوع طرح برای کاغذدیواری سالن پذیرایی بسیار زیاد میباشد. دراینجا قصد داریم تصاویر آلبوم کاغذدیواری جیسونرا برای شما به نمایش بگذاریم. آلبوم کاغذدیواری جیسون JASON یک نمونه از مجموعه آلبومهای شرکت والپر می باشد. شرکت گرین هوم پخش این محصول را درخیابان سهروردی عهده دار میباشد. کاغذدیواری جیسون JASON  باگرماژ متناسب و جنس پی وی سی دارای طرح های لوکس و کلاسیک پذیرایی می باشد. قابل ذکر است که آلبوم جیسون قابل شستشو می باشد. متراژ هر رول کاغذدیواری جیسون ۵ مترمربع (عرض ۰٫۵۰ * طول ۱۰٫۵ ) است.

آلبوم جیسون با تنوع رنگی فوق العاده خود میتواند گزینه مناسبی برای طراحان باشد. این آلبوم از جمله نمونه های پرفروش بوده و مخاطبین بسیاری را جذب مینماید. از ویژگیهای بارز این آلبوم طرحهای متنوع کلاسیک با رنگبندی خاص و منحصر به فرد، نصب آسان و دوام قابل توجه میباشد.

تصاویر زیر جهت آشنایی شما مخاطبان عزیز با تنوع طرح و رنگهای این آلبوم قرار گرفته است. طرح های آلبوم جیسون برگرفته شده از طراحی آلمانی در اصلاح German Design Wallpaper متناسب با سلیقه ی خاص ایرانی میباشد. از ویژگی های بسیار مهم آلبوم جیسون نصب آسان و دوام بالای آن است. 

 

برای خرید حضوری و مشاهده دقیقتر رنگبندی و کیفیت این آلبوم می توانید به آدرس شوروم شرکت گرین هوم که در قسمت تماس با ما سایت ذکر شده مراجعه فرمایید.