کاغذدیواری لامیا LAMYA

کاغذدیواری لامیا LAMYA ازجمله نمونه های آبرنگی و اتاق خوابی بسیار پرطرفداری می باشد. تنوع طرح و رنگ در این آلبوم بسیار زیبا و خاص است. طراحی آن از ظرافت بخصوصی برخوردار می باشد. به طوریکه گویی شما با یک تابلو نقاشی روبرو می شوید. در اینجا چندین نمونه از طرحهای زیبای آلبوم کاغذدیواری لامیا LAMYA را برای شما مخاطبان عزیز به نمایش میگذاریم.

امروزه طرحهای مدرن بیشتر از طرحهای کلاسیک مورد توجه مخاطبان قرار میگیرد. به طوریکه برخی از افراد از طرحهای آبرنگی و مدرن را در سالن پذیرایی خود نیز استفاده می نمایند. دلیل دیگر اینکه طرحهای مدرن بیشتر مورد پسند مخاطبان قرار میگیرد می تواند استفاده طراحان از رنگهای شاد در طراحی کاغذدیواریها باشد. استفاده رنگهای شاد در محیط باعث طراوت و شادابی افراد نیز می گردد. بنابراین از نظر روانشناسی هم طرحهای ساده و مدرن در روحیه ی افراد تأثیر بهتری می گذارد. 

آلبوم کاغذدیواری لامیا یکی دیگر از نمونه های بسیار پرطرفدار و خاص شرکت راشن می باشد. متراژ هر رول کاغذدیواری لامیا LAMYA پنج متر مربع (عرض ۰٫۵۳ * طول ۱۰٫۰۰ )است. از جمله تنوع رنگبندی این آلبوم  بنفش، صورتی، قرمز،نارنجی، سبز، سبزابی و… می باشد. شرکت گرین هوم پخش این محصول را در خیابان سهروردی عهده دار می باشد. کاغذدیواری لامیا LAMYA با گرماژ متناسب از جنس پی وی سی بوده و قابلیت شست و شو دارد. طرح های آلبوم لامیا برگرفته شده از طراحی آلمانی دراصلاح German Design Wallpaper متناسب با سلیقه ی خاص ایرانی می باشد. از ویژگیهای بسیار مهم آلبوم لامیا نصب آسان و دوام بالای آن است. 

 

برای خرید حضوری می توانید به آدرس شرکت گرین هوم که در قسمت تماس با ما ذکر شده مراجعه فرمایید. برای مشاهده دقیقتر رنگبندی و کیفیت آلبوم در طول زمان کاری ذکر شده در خدمت شما مخاطبان عزیز خواهیم بود.